Închiriere

2 camere | 54 m²

Apartament 2 Camere Fundeni Bucuresti

Bucuresti-Ilfov / Bucuresti
400 eur

Specificații

Număr camere 2

Suprafața utilă 54 m²

Compartimentare Decomandat

Confort 1

An finalizare construcție 2024

Tip imobil Bloc apartamente

Niveluri imobil 3

Număr Băi 1

Etaj 1

Stare proprietate Bună

Mobilat și Utilat Complet

Tip tranzacție Închiriere

Tip vânzător Companie

ID Anunt : P97658



Taxa de serviciu perceputa de KING IMOBILIARE este de 50% + TVA din valoare unei luni de chirie.

King Imobiliare va propune spre inchiriere un apartament cu 2 Camere, situat in complexul Trifoiului Residence, amplasat la etajul 1, intr-un imobil cu 3 etaje compus dintr-un living luminos, bucatarie, un dormitor spatios si baie. Apartamentul este finisat cu cele mai bune materiale, incalzire si racire in pardoseala cu pompa de caldura aer-apa, obiecte sanitare Grohe, ferestre mari profil Salamander, 4 season tripan, conceput pentru a reduce consumul de energie si a minimiza pierderile de energie termica, ceea ce inseamna ca veti economisi bani la facturile de energie iar costurile de intretinere vor fi mai mici pe termen lung. Pompa de caldura poate fi folosita tot timpul anului pentru incalzire, apa calda dar si racire si ofera 3-4 kwh de energie termica pentru 1 kwh de energie electrica consumata. Asta face pompa de caldura sa fie cu cel putin 300% mai eficienta decat o centrala pe gaz.
Se poate inchiria gol - 400 E sau mobilat - 500 E.
Alte facilitati: loc de joaca, spatii verzi, statie de incarcare auto, supraveghere video si bariera.
Imobilul este amplasat pe str. Trifoiului 39, Dobroesti, intr-o zona linistita, cu acces la mijloacele de transport in comun, linia 455 ce face legatura directa cu metrou Costin Georgian, scoala si gradinita cu bazin de inot la 1,5 km, magazine. Vecinatati: metrou Pantelimon, metrou Costin Georgian, Mega Mall, sos. Fundeni, Sos. Pantelimon, Parcuri (Florilor, Pantelimon, Cosmos, Morarilor), spitale (Fundeni, Pantelimon, Malaxa, Judetean Ilfov, clinica Med Europa), gradinite si scoli private.

Este ideal ca si rezidenta pentru un cuplu sau o familie , care este in cautarea unui apartament intr-o zona selecta a orasului.

Va asteptam sa il vedem impreuna !

Agent:  Nicolae Mihnea-Cristian 
Id intern: P97658

Locație

Despre zona "Fundeni"

păreri exprimate de 68 de utilizatori, pe o scară de la 1 la 10

Află clasamentul acestui cartier
Sănătate și Siguranță

Sănătate și Siguranță

6.3

Sănătate 6.1

Siguranță 7.2

Calitate aer 6.1

Curățenie 6.4

Zone verzi 5.8

Cultură și Educație

Cultură și Educație

5.6

Cultură 4.6

Educație 6.4

Sport 6.0

Ambianță și Lifestyle

Ambianță și Lifestyle

6.2

Nivel de trai 6.3

Magazine 5.9

Localuri 6.2

Parcări 5.7

Zgomot 6.9

Transport în comun

Transport în comun

5.3

Autobuz 6.0

Tramvai 5.3

Metrou 4.7

Contactează utilizatorul


Anunțurile utilizatorului KING IMOBILIARE

Vezi toate anunțurile

Anunțuri similare