Dacă vrei să începi o afacere și încă nu ai găsit locul potrivit, este momentul să stabilești o întălnire cu mine să îți propun o locație care cu siguranță ar putea fi ceea ce cauți!
Clădirea este la roșu, acesta fiind un avantaj întrucât o poți personaliza după standardele și preferințele tale. Eu aș putea să îți propun o compartimentare atât la parter cât și la etaj, după cum urmează:
- parter: recepție + scară 45mp, bucătărie 51mp, spălătorie 10mp, două holuri 25mp, două vestiare 9mp, restaurant 285mp, terasă 56mp.
- etaj: 10 camere, fiecare cu baie proprie, de aproximativ 30mp, spațiu depozitare de 28mp care ar putea fi tot o cameră, balcon 15mp, hol 86 mp.
Clădirea se află la aproximativ 3km de centrul orașului Bacău, în comuna Mărgineni, având acces auto facil și în același timp, separat de traficul intens de pe varianta Mărgineni - Hemeiuș.
Pentru mai multe detalii sau pentru stabilirea unei vizionări, vă stau la dispoziție,
Mihai Catana
mihai.catana@remax.ro