Marina Cojocaru

Consultant imobiliar

Închiriere

3 camere | 65 m²

3 Camere, Stefan cel Mare, Bloc Nou, Parcare, Centrala Propr

Bucuresti-Ilfov / Bucuresti
1.100 €

Specificații

Consum total de energie primară 0

Indicele de emisii echivalent CO2 0

Consum total din surse regenerabile 0

Număr camere 3

Număr Băi 2

Suprafața utilă 65 m²

Compartimentare Semidecomandat

Confort attribute_options.confort.1 sporit

An finalizare construcție 2018

Nu include TVA Nu

Niveluri imobil 4

Mobilat și Utilat Complet

Posibilitate parcare Da

Numărul de locuri de parcare 1

Tip imobil Bloc apartamente

Stare proprietate Bună

Etaj Parter

Tip tranzacție Închiriere

Tip vânzător Companie

Comision agentie: 50% din valoarea unei chirii.

Apartament cochet, modern, cu 3 camere, complet mobilat si utilat, 65 mp, situat la parterul unui imobil nou (2018) cu 3 etaje, intr-un complex linistit si modern, in zona centrala a Bucurestiului, la 9 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Stefan cel Mare.

Apartamentul este ideal pentru o familie cu copii si animale de companie.

Loc de parcare situat convenabil, chiar langa apartament, inclus in pret.

La semnarea contractului de inchiriere se percepe achitarea unei luni de chirie si o garantie in cuantumul valoric al unei luni de chirie.

Pet Friendly!

 

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE:

 

1. Beneficii oferite de zona:

- Transport Public: Statia de metrou Stefan cel Mare la circa 9 minute de mers pe jos. Statii de tramvai/autobuz la 3 minute: 1, 10, 330, 335.

- Cumparaturi: In proximitate se gasesc o diversitate de magazine, supermarketuri (Mega Image ndash; 10 min) si alte facilitati comerciale, inclusiv banci, iar Bucur Obor, Kaufland, Veranda Mall si Piata agroalimentara Obor se afla la aproximativ 15 -20 minute de mers pe jos.

- Parcuri si recreere: Parcul Circului  la aproximativ 10 minute de mers pe jos, un loc ideal pentru plimbari si relaxare intr-un mediu verde, cu un mic lac si vegetatie variata. Circul Metropolitan Bucuresti - 10 min si Complexul Sportiv Dinamo ndash; 15 min.

- Restaurante si puburi: Diverse localuri si restaurante de-a lungul Bulevardului Stefan cel Mare si pe stradutele din zona, la 5-10 minute de mers pe jos.

- Facilitatii educationale: Liceul Teoretic quot;Dr. Mioara Mincuquot; la 10 minute de mers pe jos. Scoli generale si gradinite disponibile la cateva minute de mers pe jos: Little Primary Education (3 min), Gradinita Castelino Baby (5 min), Scoala Gimnaziala Nr. 24 (8 min), Scoala Gimnaziala Nr. 26 (10 min).

- Acces rapid la servicii medicale: Spitalul Clinic Colentina la doar 5 minute de mers pe jos, Institutul National de Boli Infectioase quot;Matei Balsquot; si Spitalul de Pneumoftiziologie bdquo;Sf. Stefan se afla de asemenea la 10 min, un avantaj major in caz de necesitate de acces la servicii medicale. In proximitate, la maxim 5 minute, o serie de farmacii (Dr. Max, Catena, etc.).

 

2. Beneficii tehnice ale ofertei:

Detalii despre apartament:


	Suprafata: 65 mp
	Complet mobilat si pregatit pentru a fi locuit, construit in 2018 si renovat in 2024
	Unul dintre cele doua dormitoare a fost amenajat pentru acomodarea a doi copii, cu doua spatii distincte, oferindu-le intimitate si un spatiu optim atat pentru odihna, cat si pentru studiu si joaca/hobby-uri
	Bucatarie complet echipata cu electrocasnice marca Beko si Whirlpool, inclusiv masina de spalat vase
	Mobilier realizat la comanda, cu spatii de depozitare generoase si inteligent compartimentate
	Doua bai, dintre care una cu cada cu geam, masina de spalat rufe, mobilier realizat la comanda si dulapuri generoase de depozitare
	Grupurile sanitare sunt placate cu marmura/travertin si dotate cu obiecte sanitare Villeroy amp; Boch, productie germana
	Apartament zugravit si reconditionat complet in 2024
	Perdele din in natural
	Incalzire prin centrala proprie pe gaz, cu calorifere si termostat
	3 aparate de aer conditionat
	Loc de parcare situat convenabil, chiar langa apartament


Facilitati complex:


	Curte interioara linistita si inverzita (retrasa fata de strada principala, oferind un plus de liniste intr-o zona centrala)
	Camere de luat vederi pentru siguranta
	Interfon video
	Acces auto cu poarta electrica
	Vecini decenti si linistiti
	Colectare selectiva a deseurilor
	Structura constructiva pe cadre din beton, cu inchideri din caramida Porotherm
	Tamplarie din aluminiu Cortizo, cu glafuri Lindab (Suedia)


 

3. Situatia juridica: Liber.

 

ID ACTIV IMOB: 229987 

CASA te bucuri!!!

Solicită vizionarea proprietății

Alege o zi disponibilă

18 Decembrie
19 Decembrie
20 Decembrie
21 Decembrie

Alege un interval orar

8:00 - 12:00
12:00 - 15:00
15:00 - 18:00
18:00 - 21:00

Următoarele date de contact oferite de tine vor fi accesibile proprietarului:

Locație

Despre zona "Stefan cel Mare"

păreri exprimate de 48 de utilizatori, pe o scară de la 1 la 10

Află clasamentul acestui cartier
Sănătate și Siguranță

Sănătate și Siguranță

7.1

Sănătate 8.2

Siguranță 8.1

Calitate aer 5.3

Curățenie 6.7

Zone verzi 7.5

Cultură și Educație

Cultură și Educație

6.8

Cultură 6.0

Educație 7.5

Sport 6.9

Ambianță și Lifestyle

Ambianță și Lifestyle

6.4

Nivel de trai 7.4

Magazine 7.6

Localuri 7.0

Parcări 4.6

Zgomot 5.5

Transport în comun

Transport în comun

8.8

Autobuz 8.8

Tramvai 9.0

Metrou 8.7

Contactează utilizatorul

ID: 4101819

3 Camere, Stefan cel Mare, Bloc Nou, Parcare, Centrala Propr

3 camere | 65 m² | Bucuresti-Ilfov / Bucuresti

1.100 €