Anunțuri imobiliare > Apartamente de Vanzare in Bistrita

Apartamente de Vanzare in Bistrita

Apartamente de vanzare in Bistrita - Oferte actualizate

Sortare:

27 anunțuri

Apartament 3 camere
Apartament 3 camere

79,900 €

3 camere | 74 m² | etajul 4/4

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 3 Camere, Zona Imparatul Traian, 70 mp
Apartament 3 Camere, Zona Imparatul Traian, 70 mp

75,000 €

3 camere | 70 m² | etajul 4/4

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 3 camere decomandat/ Spitalul Județean
Apartament 3 camere decomandat/ Spitalul Județean

78,000 €

3 camere | 70 m² | etajul 4/12+

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 1 camera, zona Valeria Peter Predescu
Apartament 1 camera, zona Valeria Peter Predescu

45,000 €

1 camere | 40 m² | etajul 6/6

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Garsoniera ( ap. 1 camera) Dragos Voda
Garsoniera ( ap. 1 camera) Dragos Voda

32,500 €

1 camere | 44 m² | etajul 4

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 3 camere,decomandat,2 balcoane,et. 4,Bdul Decebal

67,900 €

3 camere | 64 m² | etajul 4/12+

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 3 camere decomandate Etaj 3
Apartament 3 camere decomandate Etaj 3

81,900 €

3 camere | 66 m² | etajul 3/12+

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 3 Camere Decebal (Crinilor)
Apartament 3 Camere Decebal (Crinilor)

59,000 €

3 camere | 46 m² | etajul 4/12+

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 6, cu lift, zona HA

79,900 €

2 camere | 53 m² | etajul 6/10

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 2 camere decomandate Parter înalt
Apartament 2 camere decomandate Parter înalt

67,500 €

2 camere | 55 m² | Parter/12+

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament Spațios 70 mp + 2 Balcoane (15 mp)
Apartament Spațios 70 mp + 2 Balcoane (15 mp)

78,000 €

2 camere | 70 m² | etajul 4/7

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament renovabil, in zona Ultracentrala
Apartament renovabil, in zona Ultracentrala

55,000 €

2 camere | 49 m² | Parter/1

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament/Spatiu, 2 camere, 64 mp, zona Ultracentrala
Apartament/Spatiu, 2 camere, 64 mp, zona Ultracentrala

39,900 €

2 camere | 64 m² | Demisol/3

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament de vanzare - zona centrala
Apartament de vanzare - zona centrala

75,000 €

2 camere | 48 m² | Parter/12+

Bistrita, Bistrita-Nasaud

APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDATE ȘTEFAN
APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDATE ȘTEFAN

65,500 €

2 camere | 56 m² | etajul 4/12+

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 3 camere, 67 mp utili, etaj 3 – zona Lidl Andre
Apartament 3 camere, 67 mp utili, etaj 3 – zona Lidl Andre

94,000 €

3 camere | 67 m² | etajul 3/4

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Spațiu comercial la demisol 60mp –NICOLAE TITULESCU
Spațiu comercial la demisol 60mp –NICOLAE TITULESCU

60,000 €

2 camere | 60 m² | Demisol/12+

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 3 camere - Aleea Plopilor
Apartament 3 camere - Aleea Plopilor

95,000 €

3 camere | 62 m² | etajul 3/12+

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 2 camere, B-dul. Decebal , etaj 1
Apartament 2 camere, B-dul. Decebal , etaj 1

67,000 €

2 camere | 50 m² | etajul 1/4

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 2 camere, semidecomandat - Str. Zambilelor, Bi...

59,500 €

2 camere | 43 m² | etajul 4/12+

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 3 camere - etaj 3 - Imparatul Traian
Apartament 3 camere - etaj 3 - Imparatul Traian

74,000 €

3 camere | 63 m² | etajul 3/4