BLITZ Romania

Consultant imobiliar

Vânzare

3 camere | 65 m²

Apartament 3 camere, 69 mp, zona Centrala

Dolj / Craiova
165.000 €

Rată estimată

3.615 Lei/lună

Avans (15%)

123.008 lei

Perioada împrumutului

30 ani

Specificații

Număr camere 3

Suprafața utilă 65 m²

Compartimentare Decomandat

An finalizare construcție 1978

Niveluri imobil 4

Număr Băi 1

Etaj 2

Mobilat și Utilat Complet

Tip imobil Bloc apartamente

Stare proprietate Bună

Confort 1

Tip tranzacție Vânzare

Tip vânzător Companie

Blitz va oferă spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat in zona centrala, o zonă liniștită și bine poziționată, aproape de toate punctele de interes. 

Apartamentul se află la etajul 2 al unui imobil cu 4 niveluri,  construit în 1978, cu doar două apartamente pe nivel, bloc curat, îngrijit și izolat termic.

Locuința are o suprafață utilă de 65 mp, la care se adaugă un balcon de 3 mp cu vedere liberă către oraș și către un spațiu verde generos. Se vinde complet mobilată și utilată, exact ca în fotografii, fiind pregătită pentru mutare imediată, fără nicio investiție suplimentară.

Livingul, cu o suprafață de 19 mp, este spațios și luminos, dotat cu colțar extensibil, televizor Samsung și mobilier dedicat. Bucătăria, de 8 mp, este complet echipată cu frigider, aragaz cu cuptor electric, hotă, mașină de spălat vase, cuptor cu microunde și toate cele necesare. Cele două dormitoare oferă paturi tapițate (160x200 și 140x200), spații de depozitare și ferestre generoase care aduc multă lumină naturală.

Apartamentul dispune de centrală termică proprie, ferestre termopan cu rulouri exterioare, ușă metalică la intrare, uși interioare din lemn masiv, aer condiționat de 18.000 BTU, interfon, internet, mașină de spălat cu uscător, boxă la subsol și debarale pentru depozitare. Balconul este amenajat cu două scaune și o măsuță, devenind un loc plăcut pentru relaxare.

Zona este foarte avantajoasă: în apropiere se află Piața Centrală, Universitatea din Craiova, McDonald’s, Profi Împăratul Traian, grădinițe, Școala 22, Parcul Pușkin, bănci și restaurante. Totul este la câțiva pași distanță, dar departe de agitația străzilor principale.
Datorită poziției excelente, a dotărilor complete și a stării impecabile, acest apartament este potrivit atât pentru o familie sau un cuplu, cât și ca investiție pe termen lung.
Cod ofertă / ID BLITZ: P157154
Id intern: P157154

Solicită vizionarea proprietății

Alege o zi disponibilă

28 Ianuarie
29 Ianuarie
30 Ianuarie
31 Ianuarie

Alege un interval orar

8:00 - 12:00
12:00 - 15:00
15:00 - 18:00
18:00 - 21:00

Următoarele date de contact oferite de tine vor fi accesibile proprietarului:

Locație

Despre zona "George Enescu"

păreri exprimate de 76 de utilizatori, pe o scară de la 1 la 10

Află clasamentul acestui cartier
Sănătate și Siguranță

Sănătate și Siguranță

7.3

Sănătate 6.8

Siguranță 8.1

Calitate aer 7.3

Curățenie 7.5

Zone verzi 6.7

Cultură și Educație

Cultură și Educație

7.0

Cultură 6.3

Educație 7.9

Sport 6.8

Ambianță și Lifestyle

Ambianță și Lifestyle

7.2

Nivel de trai 7.5

Magazine 7.3

Localuri 7.0

Parcări 6.3

Zgomot 7.7

Transport în comun

Transport în comun

7.6

Autobuz 8.1

Tramvai 7.1

Metrou 0.0

Contactează utilizatorul

ID: 4118287

Apartament 3 camere, 69 mp, zona Centrala

3 camere | 65 m² | Dolj / Craiova

165.000 €


Vezi și alte anunțuri imobiliare
Apartamente vânzare Craiova-dj - 1 Mai Case-vile vânzare Craiova-dj - 1 Mai Garsoniere vânzare Craiova-dj - 1 Mai Terenuri vânzare Craiova-dj - 1 Mai Apartamente vânzare Craiova-dj - 2Cornitoiu Case-vile vânzare Craiova-dj - 2Cornitoiu Garsoniere vânzare Craiova-dj - 2Cornitoiu Terenuri vânzare Craiova-dj - 2Cornitoiu Apartamente vânzare Craiova-dj - Aeroport Case-vile vânzare Craiova-dj - Aeroport Garsoniere vânzare Craiova-dj - Aeroport Terenuri vânzare Craiova-dj - Aeroport