Vânzări
Închirieri
Închiriere Spațiu Industrial, Central

Hala 200 mp cu platforma de 2000 mp de inchiriat

900 eur
ID 4180129
Spații Industriale | 200 m²
Oradea, Bihor / Central
Zona Central
Suprafața utilă 200 m²
Suprafaţă totală 200 m²
Suprafaţă birouri 200 m²
An finalizare construcție 2020
Tip imobil Producţie/Servicii
Stadiu construcţie Finalizat
Înălţime spaţiu 3 m
Număr încăperi 4
Număr Grupuri Sanitare 1
Posibilitate parcare Da
Nr. locuri parcare 20+

De inchiriat hala industriala/service auto ndash; Oncea, Oradea

Oferim spre inchiriere hala situata in zona Oncea, Oradea, ideala pentru service auto, depozitare, productie sau alte activitati industriale/comerciale.

Suprafata utila hala: 200 mp
Suprafata curte betonata: 2000 mp
Inaltime hala: 4,5 m
3 porti electrice cu inaltime de 3.60 m
Canal pentru service auto
Birou, vestiar si 2 grupuri sanitare

Spatiul a functionat anterior ca service auto si este pregatit pentru desfasurarea imediata a activitatii. Curtea generoasa betonata permite acces facil pentru autoutilitare, camioane si manevrare usoara.

Potrivita pentru service auto, depozitare, productie, logistica sau alte activitati comerciale.

Garantie: echivalentul unei luni de chirie ndash; 900 euro
Comision agentie: 50% din prima luna de chirie ndash; 450 euro

Pentru detalii si vizionare, contactati-ne!

ID ACTIV IMOB: 232234 CASA te bucuri!!!

Solicită vizionarea proprietății

Hala 200 mp cu platforma de 2000 mp de inchiriat

Vizionare
Alege o dată disponibilă:
Vineri
22 Mai
Sâmbătă
23 Mai
Duminică
24 Mai
Luni
25 Mai
Anulează
success
Solicitarea ta a fost trimisă cu succes!
Vei fi contactat de către proprietar în cel mai scurt timp posibil.
Contactează utilizatorul
Hala 200 mp cu platforma de 2000 mp de inchiriat
Cristian Caldarar Consultant imobiliar ACTIV IMOB - CASA te bucuri
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 4180129