Marian Telescu

Consultant imobiliar

Vânzare

431 m²

Ilidia, Afacere la Cheie, Casa de Vacanta 20 Incaperi, ZERO

Caras-Severin / Ilidia
155.000 €

Specificații

Clasa energetică B

Consum total de energie primară 0

Indicele de emisii echivalent CO2 0

Consum total din surse regenerabile 0

Număr încăperi 20

Stadiu construcție Finalizat

Suprafața utilă 431 m²

An finalizare construcție 2010

Nu include TVA Nu

Comision cumpărător 0%

Posibilitate parcare Da

Numărul de locuri de parcare 5-10

Tip tranzacție Vânzare

Tip vânzător Companie

1. BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE CU COMISION ZERO CUMPARATOR; Vezi 45  foto pe site-ul propriu resita.activimob.ro ; Cumparare si prin Credit Ipotecar!

 

    Aceasta proprietate nu este pe firma, detine 6 camere in regim hotelier/pensiune rurala, fiecare avand asociata minim o baie. Este echipata si utilata specific destinatiilor mentionate mai sus, iar noul cumparator isi poate desfasura activitatea imediat dupa semnarea contractului de vanzare-cumparare in forma autentica la notar.

    Biroul imobiliar Activ Imob Oravita va prezinta o afacere la cheie formata din corp de pensiune rurala, pe fundatie din beton armat, cu structura din piatra la parter si lemn la mansarda, cu acoperis nou in doua ape din tigla ceramica, diverse zone de agrement in curte: gratar, foisor, piscina   zona de relazare.

 Proprietate construita in anul 2010, in baza si in termenul Autorizatiei de Constructie, cu proces verbal de receptie si incheierea lucrarilor cu toate avizele si aprobarile necesare, avand urmatoarele caracteristici:

- circa 720mp suprafata totala teren privat;

- circa 480mp suprafata totala constructii pe 2 nivele;

- circa 250mp curte libera;

- circa 240mp amprenta la sol;

- detine peste 20 incaperi, incluzand 6 dormitoare, 2 livinguri, 5 bai, 1 bucatarie, holuri de intrare, camera tehnica, dressing, pivnita, etc... toate cu suprafete generoase.

  Amplasata strategic intr-o zona centrala, aceasta proprietate a fost modernizata complet in anul 2020. La aceasta constructie s-au folosit materiale premium si finisaje de calitate. Curtea predominant livada cu pomi fructiferi, inclusiv o frumoasa panorama a naturii.
  Este racordata la curent 220w si 380w, caldura este asigurata de centrala termica pe material lemnos si panouri solare, apa de la fantana din curte si de la retea, canalizare, usor de ajuns in proprietate, de la soseaua principala.

  Au fost respectate normele pentru constructie si nu se afla in zona cu risc de inundatie. De asemenea, vecini de calitate, zona linistita si de interes turistic.

  Pentru alte informatii despre aceasta frumoasa proprietate, puteti programa o vizionare din timp. Se vinde mobilata si utilata (asa cum apare in fotografii), pretul fiind negociabil la fata locului!

 

Daca si dumneavoastra aveti o proprietate in Oravita, Anina sau oriunde in Judetul Caras-Severin si doriti sa o vindeti sau sa o inchiriati, va rugam sa sunati la numerele de telefon 0773 761 023 - Marian Telescu sau 0726 204 150 - Costin Rusu si vom crea un profil personalizat pentru vanzarea sau inchirierea acesteia, vizibil pe site-ul de imobiliare al tuturor carasenilor: resita.activimob.ro

 

2. Beneficii oferite de zona:
   - la 2-3 min. de parcuri special amenajate pentru copii, zona linistita, strazi asfaltate si iluminat stradal;
   - in vecinatatea proprietatii se afla un parau, Biserica, Scoala, Parcuri si diverse magazine;

   - la aproximativ 15km de Ochiul Beiului;

   - la 15 min de Oravita (zona comerciala).

 

3. Situatia juridica:

Aceasta proprietate detine informatii reale, fiind verificata si evaluata in prealabil de Compartimentul Suport Back-Office, detine contract de vanzare-cumparare, cadastru, intabulare, este libera de sarcini si nu are datorii fiscale.

 

RECOMANDARE: PENTRU A VIZUALIZA TOATE OFERTELE SI A PRIMI NOTIFICARI CU NO

Solicită vizionarea proprietății

Alege o zi disponibilă

19 Ianuarie
20 Ianuarie
21 Ianuarie
22 Ianuarie

Alege un interval orar

8:00 - 12:00
12:00 - 15:00
15:00 - 18:00
18:00 - 21:00

Următoarele date de contact oferite de tine vor fi accesibile proprietarului:

Locație

Contactează utilizatorul

ID: 4058770

Ilidia, Afacere la Cheie, Casa de Vacanta 20 Incaperi, ZERO

431 m² | Caras-Severin / Ilidia

155.000 €