Mihai Nitu

Consultant imobiliar

Închiriere

4 camere | 100 m²

Inchiriez casa cu 4 camere-Bragadiru-zona Anaf-Partial Mobil

Bucuresti-Ilfov / Bragadiru
750 €

Specificații

Clasa energetică A

Consum total de energie primară 0

Indicele de emisii echivalent CO2 0

Consum total din surse regenerabile 0

Număr camere 4

Număr Băi 2

Suprafața utilă 100 m²

Suprafață teren 400 m²

An finalizare construcție 2016

Nu include TVA Nu

Mobilat și Utilat Parțial

Posibilitate parcare Da

Numărul de locuri de parcare 3

Stare proprietate Bună

Utilități Curent, Apă, Canalizare, Gaz

Tip tranzacție Închiriere

Tip vânzător Companie

Inchiriez casa individuala situata in Bragadiru ( Soseaua Clinceni ), suprafata utilla 100 mp, teren liber 300 mp, partial mobilata!

Compartimentare:
PARTER- HoL, Bucatarie inchisa, 3 Dormitoare, Baie, Living;
ETAJ- Hol, 3 Dormitoare, Baie, 2 Balcoane;
POD- Spatiu depozitare, acces scara retractabila!

Vila se preteaza pentru amenajare Birouri, Cabinet Stomatologic, Regim hotelier, Birou Notarial, Gradinita, Cresa, After School, Etc.

Constructie 2016, structura si plansee din beton armat, zidarie din caramida Porotherm, izolatie exterioara cu polistiren de 10-EPS 80, tamplarie PVC cu geamuri termopan, gresie, parchet, vopsea lavabila!

Casa se inchiriaza partial mobilata si utilata!

In curte se pot parca 3 masini, iar la poarta 6 !

Toate utilitatile!

Statie Stb In apropiere!

Pret inchiriere 750 Euro/luna Garantie 1 luna avans!!

Comision agentie 50% din prima luna de chirie ( 375 Euro )!

Persoana de contact: Mihai Nitu- 0787.718.781

Solicită vizionarea proprietății

Alege o zi disponibilă

22 Mai
23 Mai
24 Mai
25 Mai

Alege un interval orar

8:00 - 12:00
12:00 - 15:00
15:00 - 18:00
18:00 - 21:00

Următoarele date de contact oferite de tine vor fi accesibile proprietarului:

Locație

Contactează utilizatorul

ID: 4166733

4 camere | 100 m² | Bucuresti-Ilfov / Bragadiru

750 €