Mihail Boru

Consultant imobiliar

Vânzare

2 camere | 57 m²

Resita, 2 Cam. Dec., Mobilat Utilat, Calea Timisoarei

Caras-Severin / Resita
49.500 €

Rată estimată

1.071 Lei/lună

Avans (15%)

36.902 lei

Perioada împrumutului

30 ani

Specificații

Consum total de energie primară 0

Indicele de emisii echivalent CO2 0

Consum total din surse regenerabile 0

Număr camere 2

Număr Băi 1

Suprafața utilă 57 m²

Compartimentare Decomandat

Confort 1

An finalizare construcție 1977

Nu include TVA Nu

Niveluri imobil 4

Mobilat și Utilat Complet

Tip imobil Bloc apartamente

Stare proprietate Bună

Etaj 3

Tip tranzacție Vânzare

Tip vânzător Companie

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE:
1. Apartamentul are 2 camere confort 1, decomandat, o bucatarie mobilata si utilata tip open space,cu camara unde sunt amplasate aragazul si chiuveta, un hol, un balcon inchis in termopan, spatiu tip dressing, se afla la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje si are o suprafata totala de cca. 65 de MP.

Detine centrala termica, usa de lemn la intrare si ferestre termopan si o boxa la subsol.

Are aplicata gresie, faianta si parchet iar baia este prevazuta cu geam.

Proprietatea se vinde complet mobilata (ca in poze) si utilata (aragaz, frigider, masina de spalat rufe si 2 TV-uri) iar pretul este negociabil.

Apartamentul este  curat, ingrijit, aerisit si nu prezinta urme de infiltratii sau miros neplacut.

Daca si dumneavoastra aveti o proprietate in Resita sau in Judetul Caras-Severin si doriti sa o vindeti sau sa o inchiriati, va rugam sa sunati la numerele de telefon 0771 117 030 - Mihail Boru sau 0784 726 875 - Petre Culcea si vom crea un profil personalizat pentru vanzarea sau inchirierea acesteia, vizibil  pe site-ul de imobiliare al orasului: resita.activimob.ro

2. Beneficii oferite de zona:

- proprietatea se afla pe Calea Timisoarei, cunoscuta ca o zona linistita.
- in imediata apropiere de restaurantul Timeea si supermarket Parabo.
- la 2-3 minute de Dedeman si sediile Fan Courier si DPD.

3. Situatia juridica:

Aceasta proprietate detine informatii reale, fiind verificata si evaluata in prealabil de Compartimentul Suport Back-Office. 
Detine contract de vanzare-cumparare, cadastru, intabulare si este liber de sarcini.

4. Unde se poate petrece timpul liber:

- la maxim 10 min. de Bulevardul Republicii, unde se gasesc diverse magazine, restaurante, pizzerii etc.

- la 4-5 min. de baza sportiva Arsenal.

RECOMANDARE: PENTRU A VIZUALIZA TOATE OFERTELE SI A PRIMI NOTIFICARI CU NOILE OFERTE, VA RUGAM SA SOLICITATI CERERE DE PRIETENIE PE FACEBOOK, Petre Culcea ActivImob Resita SAU ACCESATI SITE-UL DE IMOBILIARE AL ORASULUI: resita.activimob.ro

POSIBILITATE CUMPARARE PRIN CREDIT IPOTECAR in 3 saptamani si cash in 3 zile, documentatie executata de compartimentul Suport Back-Office din cadrul biroului!

Compania ACTIV IMOB ROMANIA este singura care detine dreptul de mediatizare a acestei proprietati, astfel intermedierea pentru vanzare-cumparare se va realiza doar prin si cu sprijinul acesteia, cumparatorul avand garantia ca tranzactia se va finaliza in siguranta si legal.

Va multumim si va felicitam ca ati ales SIGURANTA TRANZACTIEI!
ID ACTIV IMOB: 230931 CASA te bucuri!!!

Solicită vizionarea proprietății

Alege o zi disponibilă

27 Februarie
28 Februarie
01 Martie
02 Martie

Alege un interval orar

8:00 - 12:00
12:00 - 15:00
15:00 - 18:00
18:00 - 21:00

Următoarele date de contact oferite de tine vor fi accesibile proprietarului:

Locație

Despre zona "Calea Timisoarei"

păreri exprimate de 58 de utilizatori, pe o scară de la 1 la 10

Află clasamentul acestui cartier
Sănătate și Siguranță

Sănătate și Siguranță

5.9

Sănătate 6.2

Siguranță 6.4

Calitate aer 5.4

Curățenie 5.5

Zone verzi 5.9

Cultură și Educație

Cultură și Educație

6.2

Cultură 6.2

Educație 6.1

Sport 6.4

Ambianță și Lifestyle

Ambianță și Lifestyle

6.3

Nivel de trai 5.9

Magazine 7.0

Localuri 6.6

Parcări 6.0

Zgomot 5.9

Transport în comun

Transport în comun

5.9

Autobuz 5.9

Tramvai 0.0

Metrou 0.0

Contactează utilizatorul

ID: 4135244

Resita, 2 Cam. Dec., Mobilat Utilat, Calea Timisoarei

2 camere | 57 m² | Caras-Severin / Resita

49.500 €


Vezi și alte anunțuri imobiliare
Apartamente vânzare Resita-cs - Calea Timisoarei Case-vile vânzare Resita-cs - Calea Timisoarei Garsoniere vânzare Resita-cs - Calea Timisoarei Terenuri vânzare Resita-cs - Calea Timisoarei Apartamente vânzare Resita-cs - Centrul Civic Case-vile vânzare Resita-cs - Centrul Civic Garsoniere vânzare Resita-cs - Centrul Civic Terenuri vânzare Resita-cs - Centrul Civic Apartamente vânzare Resita-cs - Dealu Mare Case-vile vânzare Resita-cs - Dealu Mare Garsoniere vânzare Resita-cs - Dealu Mare Terenuri vânzare Resita-cs - Dealu Mare