Vânzări
Închirieri
Vânzare Teren, 1420 m²

Teren de zona Stefan cel Mare I Ideal investitie

1.399.900 eur
ID 4179899
Terenuri | 1420 m²
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov / Tei
Zona Tei
Suprafață teren 1420 m²
Tip teren Construibil
Clasificare teren Intravilan
Front stradal 42 m
Comision cumpărător 3%
Utilități Curent,    Apă,    Canalizare,    Gaz
 Nu include TVA

REL4001289 SVN Residentialist va propune spre vanzare un teren cu potential excelent pentru dezvoltare rezidentiala sau mixta, situat in zona Lacul Tei – Ghica Tei, Bucuresti, o locatie urbana bine conectata si cu acces facil catre principalele puncte de interes ale orasului.

Proprietatea are o suprafata totala de 1.420 mp, beneficiaza de deschidere generoasa de aproximativ 42 ml si este imprejmuita, oferind acces facil atat pietonal, cat si auto direct din strada. Terenul se afla in curs de autorizare, reprezentand o oportunitate atractiva pentru investitori sau dezvoltatori.

Parametri urbanistici

Suprafata teren: 1.420 mp

Deschidere: 42 ml

POT: 60%, cu posibilitatea utilizarii a pana la 70% din teren pentru cladiri cu maximum doua niveluri

CUT: 2,5

Regim de inaltime: S+P+3E+4-5E retras si P+2

Strada pe care este amplasata proprietatea urmeaza sa fie reabilitata in 2026, ceea ce va aduce un plus de infrastructura si valoare zonei.

Pret

985 euro / mp

Aceasta proprietate reprezinta o oportunitate rara de investitie intr-o zona urbana centrala, potrivita pentru dezvoltari rezidentiale sau proiecte mixte.

Solicită vizionarea proprietății

Teren de zona Stefan cel Mare I Ideal investitie

Vizionare
Alege o dată disponibilă:
Miercuri
20 Mai
Joi
21 Mai
Vineri
22 Mai
Sâmbătă
23 Mai
Anulează
success
Solicitarea ta a fost trimisă cu succes!
Vei fi contactat de către proprietar în cel mai scurt timp posibil.
Contactează utilizatorul
Teren de zona Stefan cel Mare I Ideal investitie
Oana Dumitrascu Consultant imobiliar SVN RESIDENTIALIST VICTORIEI
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 4179899
Vrei sa vinzi simplu si rapid?
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici