Vânzare

3 camere | 63 m²

Alezzi Infinity -vedere la mare-3 camere-parcare

Constanta / Mamaia Sat
245.000 eur

Rată estimată

5.424 Lei/lună

Avans (15%)

182.648 lei

Perioada împrumutului

30 ani

Specificații

Număr camere 3

Suprafața utilă 63 m²

Compartimentare Decomandat

Confort 1

An finalizare construcție 2022

Tip imobil Bloc apartamente

Niveluri imobil 8

Număr Băi 2

Numărul de locuri de parcare 1

Comision cumpărător 0%

Nu include TVA Da

Etaj 2

Stare proprietate Bună

Tip tranzacție Vânzare

Tip vânzător Companie

VG Real Estate va propune spre achiziție  un apartament nou, cu 3 camere, cu vedere către mare, situat în Alezzi Infinity  , Mamaia Nord.

Situat la câțiva metri de plaja asigura un randament foarte bun pentru valorificarea apartamentelor în regim hotelier. 
Complexul dispune de : Infinity pool și 2 piscine, Spa&Fitness, recepție și hotel de 5 stele,  elemente care reîntregesc resortul din prima linie la mare. 
Alezzi Infinity Resort & SPA este un proiect modern și exclusivist ce oferă un stil de viață select și un cadru de lux, îndeplinind dorințele și nevoile fiecărui client

Este  situat la etajul 2 , având suprafața utila de 64 mp plus doua balcoane în suprafata de 8,6 mp .
Parcarea este exterioara , proprietate. 

Avantajul major al acestui apartament este oferit de posibilitatea de valorificare imediata fără a fi necesare modificări din punct de vedere estetic, apartamentul bucurându-se de un design modern, având mobilier de calitate și finisaje conforme noilor tendințe.

Pentru mai m ulte detalii, nu ezitati sa ne contactati!

Id intern: P115744

Locație

Contactează utilizatorul


Anunțurile utilizatorului Oana Van-Gulik

Vezi toate anunțurile

Anunțuri similare