Anunțuri imobiliare > Proprietati de vânzare si de închiriat in Calea Turzii din Cluj-Napoca

Proprietati de vânzare si de închiriat in Calea Turzii din Cluj-Napoca

Sortare:

31 anunțuri

Apartament 2 camere, 55 mp, Calea Turzii
Apartament 2 camere, 55 mp, Calea Turzii

145,000 €

2 camere | 55 m² | etajul 2/4

Cluj-Napoca, Cluj

2 camere | Balcon | Etaj 2 cu lift | Calea Turzii–OMV | Mo
2 camere | Balcon | Etaj 2 cu lift | Calea Turzii–OMV | Mo

129,000 €

2 camere | 37 m² | etajul 2/4

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere, 55 mp, Calea Turzii
Apartament 2 camere, 55 mp, Calea Turzii

145,000 €

2 camere | 55 m² | etajul 2/4

Cluj-Napoca, Cluj

OPORTUNITATE: Apartament, 3 camere, 2 bai, 3 terase, zonă s
OPORTUNITATE: Apartament, 3 camere, 2 bai, 3 terase, zonă s

285,000 €

3 camere | 114 m² | etajul 3/3

Cluj-Napoca, Cluj

OPORTUNITATE INVESTIȚIE: Apartament de 4 camere, 2 bai, 134
OPORTUNITATE INVESTIȚIE: Apartament de 4 camere, 2 bai, 134

337,000 €

3 camere | 134 m² | etajul 1/3

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament spatios cu terasa si parcare, pe Calea Turzii
Apartament spatios cu terasa si parcare, pe Calea Turzii

700 €

2 camere | 50 m² | etajul 2/6

Cluj-Napoca, Cluj

2 camere | Balcon | Etaj 2 cu lift | Calea Turzii–OMV | Mo
2 camere | Balcon | Etaj 2 cu lift | Calea Turzii–OMV | Mo

129,000 €

2 camere | 37 m² | etajul 2/4

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere,66 mp,zona semicentrala
Apartament 2 camere,66 mp,zona semicentrala

168,000 €

2 camere | 66 m² | Parter/3

Cluj-Napoca, Cluj

Spatiu profesional cu sala meeting si bucatarie, zona Rompet

1,800 €

| 211 m²

Cluj-Napoca, Cluj

OPORTUNITATE INVESTIȚIE: Apartament de 3 camere, 2 bai, Zon
OPORTUNITATE INVESTIȚIE: Apartament de 3 camere, 2 bai, Zon

329,000 €

4 camere | 134 m² | Parter/3

Cluj-Napoca, Cluj

Zona centrala, Cluj-Napoca, 2517 euro/mp
Zona centrala, Cluj-Napoca, 2517 euro/mp

284,418 €

3 camere | 113 m² | etajul 1/3

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 4 camere,2,bai,3 terase,139mp, semicentral
Apartament 4 camere,2,bai,3 terase,139mp, semicentral

337,000 €

4 camere | 134 m² | etajul 2/3

Cluj-Napoca, Cluj

Garsoniera Calea Turzii
Garsoniera Calea Turzii

225 €

| 20 m² | etajul 1

Cluj-Napoca, Cluj

Salon de infrumusetare, 125 mp, zona Calea Turzii
Salon de infrumusetare, 125 mp, zona Calea Turzii

35,000 €

| 125 m²

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament cu 2 camere Calea Turzii
Apartament cu 2 camere Calea Turzii

365 €

2 camere | 48 m² | etajul 1

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament de 3 camere, decomandat, zona Calea Turzii
Apartament de 3 camere, decomandat, zona Calea Turzii

284,418 €

3 camere | 113 m² | etajul 1/3

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere decomandate, parcare, zona Calea Turzii
Apartament 2 camere decomandate, parcare, zona Calea Turzii

600 €

2 camere | 56 m² | etajul 2/2

Cluj-Napoca, Cluj

Ap 3 camere decomandate | 84 mp | casă particulară cu parc
Ap 3 camere decomandate | 84 mp | casă particulară cu parc

550 €

3 camere | 84 m² | etajul 1/1

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Calea Turzii-OMV

450 €

2 camere | 45 m² | etajul 5

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament cu parcare si curte proprie, Calea Turzii
Apartament cu parcare si curte proprie, Calea Turzii

750 €

3 camere | 60 m² | Parter/2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere, 53 mp, Calea Turzii
Apartament 2 camere, 53 mp, Calea Turzii

170,000 €

2 camere | 53 m² | etajul 2/7

Cluj-Napoca, Cluj

Ap 2 camere | DECOMANDAT, | BALCON | CALEA TURZII/BENZINARI
Ap 2 camere | DECOMANDAT, | BALCON | CALEA TURZII/BENZINARI