Cristina Ungur

Consultant imobiliar

Vânzare

2 camere | 53 m²

De vânzare apartament 2 camere zona Rogerius- vedere Par...

Bihor / Oradea
99.000 €

Rată estimată

2.142 Lei/lună

Avans (15%)

73.805 lei

Perioada împrumutului

30 ani

Specificații

Preț negociabil Da

Nu include TVA Nu

Suprafața utilă 53 m²

Număr camere 2

Tip imobil Bloc apartamente

Compartimentare Semidecomandat

Număr Băi 1

Etaj 7

Niveluri imobil 9

An finalizare construcție 1980

Confort 1

Numărul de locuri de parcare 1

Ansamblu Rezidențial Nu

Posibilitate parcare Da

Mobilat și Utilat Parțial

Stare proprietate Renovată

Tip tranzacție Vânzare

Tip vânzător Companie

Vă propunem spre vânzare un apartament renovat complet situat pe strada Transilvaniei cu vedere deschisă către Parcul Magnolia la etajul 7 din 9 al unui bloc bine întreținut cu lift nou recent schimbat. 

Cu o suprafață construită de 67 mp, apartamentul beneficiază de o compartimentare practică: hol de intrare cu spațiu de depozitare (cămară), bucătărie separată, living, baie cu geam și dormitor cu acces direct pe balconul închis.

Apartamentul a fost refăcut integral de la zero cu pereți retencuiți, instalații sanitare și electrice schimbate complet, circuit electric separat pentru fiecare camera, calorifere noi cu țevi din cupru pentru încălzire, tâmplărie PVC cu 7 camere și 3 rânduri de sticlă iar balconul este închis cu geamuri termopan.
Costurile de întreținere sunt reduse inclusiv pe timp de iarnă blocul fiind eficient din punct de vedere termic ceea ce îl face ideal atât pentru locuit cât și pentru investiție.

Zona Rogerius este una dintre cele mai apreciate din oraș totul fiind la îndemână, magazine, farmacii, piață, școli, grădinițe, mijloace de transport în comun și spații verzi ceea ce oferă un stil de viață comod și bine conectat.

Dacă doriți să organizăm o vizionare vă rog să mă contactați.

Solicită vizionarea proprietății

Alege o zi disponibilă

01 Februarie
02 Februarie
03 Februarie
04 Februarie

Alege un interval orar

8:00 - 12:00
12:00 - 15:00
15:00 - 18:00
18:00 - 21:00

Următoarele date de contact oferite de tine vor fi accesibile proprietarului:

Locație

Despre zona "Rogerius"

păreri exprimate de 450 de utilizatori, pe o scară de la 1 la 10

Află clasamentul acestui cartier
Sănătate și Siguranță

Sănătate și Siguranță

7.6

Sănătate 8.0

Siguranță 8.0

Calitate aer 6.4

Curățenie 7.4

Zone verzi 8.0

Cultură și Educație

Cultură și Educație

7.5

Cultură 6.5

Educație 8.2

Sport 7.9

Ambianță și Lifestyle

Ambianță și Lifestyle

7.3

Nivel de trai 7.2

Magazine 8.2

Localuri 7.7

Parcări 6.3

Zgomot 6.9

Transport în comun

Transport în comun

8.0

Autobuz 8.0

Tramvai 8.0

Metrou 0.0

Contactează utilizatorul

ID: 4121004

De vânzare apartament 2 camere zona Rogerius- vedere Par...

2 camere | 53 m² | Bihor / Oradea

99.000 €


Vezi și alte anunțuri imobiliare
Apartamente vânzare Oradea-bh - Aeroport Case-vile vânzare Oradea-bh - Aeroport Garsoniere vânzare Oradea-bh - Aeroport Terenuri vânzare Oradea-bh - Aeroport Apartamente vânzare Oradea-bh - Calea Aradului Case-vile vânzare Oradea-bh - Calea Aradului Garsoniere vânzare Oradea-bh - Calea Aradului Terenuri vânzare Oradea-bh - Calea Aradului Apartamente vânzare Oradea-bh - Calea Borsului Case-vile vânzare Oradea-bh - Calea Borsului Garsoniere vânzare Oradea-bh - Calea Borsului Terenuri vânzare Oradea-bh - Calea Borsului