BLITZ Romania

Consultant imobiliar

Vânzare

2 camere | 50 m²

Apartament 2 camere plus living, balcon, parcare, Grigorescu

Cluj / Cluj-Napoca
165.000 €

Rată estimată

3.553 Lei/lună

Avans (15%)

123.008 lei

Perioada împrumutului

30 ani

Specificații

Număr camere 2

Suprafața utilă 50 m²

Compartimentare Decomandat

Confort 1

Tip imobil Bloc apartamente

Niveluri imobil 10

Număr Băi 1

Etaj 10

Stare proprietate Bună

Mobilat și Utilat Complet

Tip tranzacție Vânzare

Tip vânzător Companie

Blitz Imobiliare vă prezintă spre vânzare un apartament confortabil de 2 camere plus living cu bucătărie, situat în cartierul Grigorescu, una dintre cele mai apreciate și liniștite zone rezidențiale din Cluj-Napoca, în apropierea Someșului.

Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, la care se adaugă un balcon de 3 mp, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul oferă un confort sporit datorită blocului izolat termic, dar și a izolației interioare suplimentare, ceea ce asigură cheltuieli reduse de întreținere pe tot parcursul anului.

Baia dispune de geam pentru aerisire naturală, un avantaj important pentru confortul zilnic. Compartimentarea practică și eficientă face această proprietate ideală pentru un cuplu, o familie tânără sau pentru investiție.

2 camere plus living cu bucătărie
Suprafață utilă: 50 mp
Balcon: 3 mp
Baie cu geam
Bloc izolat termic
Izolație interioară suplimentară
Centrală termică proprie
Geamuri termopan
Ușă metalica
Instalație electrică schimbată și refăcută
Loc de parcare de la primărie
Boxă pe casa scării
Costuri mici de întreținere

Zona este una dintre cele mai căutate din Grigorescu, apreciată pentru liniște, siguranță și apropierea de Someș, oferind un stil de viață echilibrat și relaxant. În apropiere regăsim școli, grădinițe, creșe și spații verzi, fiind o alegere excelentă pentru familii.
De asemenea, aveți acces rapid la magazine, supermarketuri, farmacii, restaurante și alte puncte de interes, toate la doar câteva minute distanță. Zona beneficiază de conexiuni foarte bune către centrul orașului și celelalte cartiere, prin mijloacele de transport în comun aflate în imediata apropiere.
Promenada de pe malul Someșului, parcurile și zonele verzi oferă un plus important pentru relaxare, sport și timp petrecut în aer liber.
Această proprietate reprezintă o oportunitate excelentă, într-o zonă premium, la un preț foarte bun, fiind potrivită atât pentru locuință proprie, cât și pentru investiție.

Blitz Imobiliare vă așteaptă la vizionare!
Cod ofertă / ID BLITZ: P170830
Id intern: P170830

Solicită vizionarea proprietății

Alege o zi disponibilă

09 Mai
10 Mai
11 Mai
12 Mai

Alege un interval orar

8:00 - 12:00
12:00 - 15:00
15:00 - 18:00
18:00 - 21:00

Următoarele date de contact oferite de tine vor fi accesibile proprietarului:

Locație

Despre zona "Grigorescu"

păreri exprimate de 102 de utilizatori, pe o scară de la 1 la 10

Află clasamentul acestui cartier
Sănătate și Siguranță

Sănătate și Siguranță

8.4

Sănătate 8.3

Siguranță 8.9

Calitate aer 8.0

Curățenie 8.2

Zone verzi 8.8

Cultură și Educație

Cultură și Educație

8.2

Cultură 7.3

Educație 8.6

Sport 8.6

Ambianță și Lifestyle

Ambianță și Lifestyle

7.6

Nivel de trai 8.1

Magazine 8.0

Localuri 7.7

Parcări 6.2

Zgomot 7.9

Transport în comun

Transport în comun

7.5

Autobuz 8.5

Tramvai 6.6

Metrou 0.0

Contactează utilizatorul

ID: 4168402

Apartament 2 camere plus living, balcon, parcare, Grigorescu

2 camere | 50 m² | Cluj / Cluj-Napoca

165.000 €


Vezi și alte anunțuri imobiliare
Apartamente vânzare Cluj-napoca-cj - Aeroport Case-vile vânzare Cluj-napoca-cj - Aeroport Garsoniere vânzare Cluj-napoca-cj - Aeroport Terenuri vânzare Cluj-napoca-cj - Aeroport Apartamente vânzare Cluj-napoca-cj - Andrei Muresanu Case-vile vânzare Cluj-napoca-cj - Andrei Muresanu Garsoniere vânzare Cluj-napoca-cj - Andrei Muresanu Terenuri vânzare Cluj-napoca-cj - Andrei Muresanu Apartamente vânzare Cluj-napoca-cj - Apahida Case-vile vânzare Cluj-napoca-cj - Apahida Garsoniere vânzare Cluj-napoca-cj - Apahida Terenuri vânzare Cluj-napoca-cj - Apahida