Marius Badea

Consultant imobiliar

Vânzare

5+ camere | 290 m²

D+P+1+M intrare individuala* Timpuri Noi Splaiul Unirii

Bucuresti-Ilfov / Bucuresti
350.000 €

Rată estimată

7.536 Lei/lună

Avans (15%)

260.925 lei

Perioada împrumutului

30 ani

Specificații

Număr camere 5+

Suprafața utilă 290 m²

An finalizare construcție 1903

Niveluri imobil 2

Suprafață teren 135 m²

Număr Băi 4

Comision cumpărător 0%

Stare proprietate Bună

Utilități Curent, Apă, Canalizare, Gaz, Climă

Tip tranzacție Vânzare

Tip vânzător Companie

Va oferim spre vanzare o casa  situata intr-o zona rezidentiala  linistita, in zona Timpuri Noi- Splaiul Unirii, aflata la 7 minute de mers pe jos de metroul Timpuri Noi
Casa are un potential enorm si poate fi folosita ca si spatiu rezidential pentru mai multe familii, poate fi utilizata partial ca rezidenta partial ca spatiu de inchiriat sau poate fi utilizata ca spatiu pentru birouri. A fost reparat si reconstruit tot acoperisul casei. In cazul in care se doreste, proprietarul poate reface si fatada cladirii.
Curtea este in folosinta si in ea mai are acces o familie, doar terenul de sub constructie este in proprietate. In imobil mai locuieste o familie ce are spatiul inchiriat de la ICRAL, spatiu format din 2 camere dispuse la parter cu intrare separata.
Desi in exterior necesita amenajari, interiorul este foarte frumos structurat pe apartamente individuale cu acces separat.
Accesul catre cele doua camere situate la demisol si  parter este individual si se face direct din curte.
La demisol se afla doua camere spatioase si scara interioara care duce catre parter.
Parterul se intinde pe o suprafata de aprox.45 mp si este compus dintr-un hol generos, bucatarie open space tip bar, grup sanitar si o camera de dimensiuni mari. Baia si bucataria sunt amenajate cu gresie, faianta si obiecte specifice. 
Accesul la etajul 1 si in mansarda si pod se fac separat, pe o alta intrare individuala. La etajul 1 avem un hol din care in partea dreapta avem acces la bucatarie iar in partea stanga la apartament. Suprafata totala a apartamentului depaseste 100mp. Este compus din 3 camere, fiecare avand peste 20mp, o bucatarie, un balcon, 2 grupuri sanitare. 
La mansarda avem o garsoniera dotata cu toaleta si cabina de dus. Podul se intinde pe toata suprafata casei si are peste 19 metri lungime si o latime de peste 4.4 metri, putandu-se amenaja un spatiu de peste 80mp.
Casa beneficiaza de multa lumina naturala, avand o orientare spre S-V. Strada este una linistita si cu acces rapid la bulevard, la Splaiul Unirii, dar si pietonal la metroul de la Timpuri Noi, aflat la 7 minute de mers pe jos.
Pentru detalii suplimentare sau vizionari, va rugam nu ezitati sa ne contactati, eu si echipa mea va vom ajuta cu mare placere!

Id intern: P13506

Solicită vizionarea proprietății

Alege o zi disponibilă

12 Iunie
13 Iunie
14 Iunie
15 Iunie

Alege un interval orar

8:00 - 12:00
12:00 - 15:00
15:00 - 18:00
18:00 - 21:00

Următoarele date de contact oferite de tine vor fi accesibile proprietarului:

Locație

Despre zona "Timpuri Noi"

păreri exprimate de 65 de utilizatori, pe o scară de la 1 la 10

Află clasamentul acestui cartier
Sănătate și Siguranță

Sănătate și Siguranță

7.2

Sănătate 6.6

Siguranță 8.2

Calitate aer 6.6

Curățenie 7.4

Zone verzi 7.3

Cultură și Educație

Cultură și Educație

6.8

Cultură 6.2

Educație 7.5

Sport 6.7

Ambianță și Lifestyle

Ambianță și Lifestyle

6.9

Nivel de trai 7.1

Magazine 7.6

Localuri 7.2

Parcări 5.7

Zgomot 7.1

Transport în comun

Transport în comun

7.8

Autobuz 7.6

Tramvai 7.9

Metrou 8.0

Contactează utilizatorul

ID: 4192433

D+P+1+M intrare individuala* Timpuri Noi Splaiul Unirii

5+ camere | 290 m² | Bucuresti-Ilfov / Bucuresti

350.000 €